Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   masquerade90   Co zrobić, żeby dziecko nie gubiło swoich rzeczy w przedszkolu?
0

Co zrobić, żeby dziecko nie gubiło swoich rzeczy w przedszkolu?

Twoje dziecko ciągle coś gubi? Nie martw się - z podobnym problemem boryka się 90% społeczeństwa. Jak oznaczyć dziecięcy przedmioty i ułatwić im rozpoznanie ich?


Ubranka


Ile razy zdarzyło się, że Twoje dziecko wróciło do domu w nie swoich ubraniach? Najlepszym sposobem na uniknięcie wspomnianej sytuacji jest naznaczenie ich. Możesz podpisać je na metce przy użyciu wodoodpornego markera lub długopisu. Niektóre okrycia wierzchnie zaopatrzone są we wszywki na imię i nazwisko dziecka oraz dane kontaktowe.


Niestety, zdarza się, że nawet najtrwalszy marker zmyje się, pozostawiając plamę i niszcząc ubranie. Chcąc tego uniknąć warto skorzystać z wprasowanek - ich montaż jest szybki i prosty, a efekt estetyczny i trwały.


Buty


Najprostszym sposobem jest zakup charakterystycznego worka na obuwie (próba naznaczenia butów naklejkami może wywoływać dyskomfort podczas ich noszenia).

Naczynia

Chcąc uniknąć zguby kubków i talerzyków, warto zdecydować się na ich personalizację. Na rynku jest mnóstwo firm, które za drobną opłatą stworzą kubki z nadrukiem.


Ręcznik


Tutaj możliwości mamy trzy - możemy samodzielnie wyszyć na nim imię naszej pociechy, zlecić to firmie lub nanieść wysokiej jakości nadruk (zdecydowana większość drukarni posiada tego typu usługi w swojej ofercie).


Zabawki


Niektórzy z rodziców naklejają na nie plastry z imieniem dziecka, jednakże estetyczniejszy efekt otrzyma się, naklejając na nie spersonalizowane naklejki (można je zamówić w dowolnej drukarni).


Czy oznaczacie przedmioty swoich dzieci w opisany przeze mnie sposób?

Ten wpis czytano 262 razy.